Orientační běh 2004

19-20.6. 5. a 6. závod Žebříčku B - Morava, 19. - 20. června 2004 55. ročník Poháru města Zlína

Fotky

186_8690.JPG
186_8690.JPG
186_8691.JPG
186_8691.JPG
186_8692.JPG
186_8692.JPG
186_8693.JPG
186_8693.JPG
186_8694.JPG
186_8694.JPG
186_8695.JPG
186_8695.JPG
186_8697.JPG
186_8697.JPG
186_8699.JPG
186_8699.JPG
186_8700.JPG
186_8700.JPG
187_8701.JPG
187_8701.JPG
187_8702.JPG
187_8702.JPG
187_8710.JPG
187_8710.JPG
187_8712.JPG
187_8712.JPG
187_8722.JPG
187_8722.JPG
187_8724.JPG
187_8724.JPG
187_8737.JPG
187_8737.JPG
187_8745.JPG
187_8745.JPG
187_8748.JPG
187_8748.JPG
187_8752.JPG
187_8752.JPG
187_8757.JPG
187_8757.JPG

Výsledky sobota 19.6.04

19.06.2004 5. Žebříček B Morava, klasická trat
D12B            3.81 km / 145 m /  8 kontrol
 3. Mlčochová Alice     TRI9251  45.52  
 5. Jastrzembská Tereza TRI9256  50.51
 9. Kosová Barbora      TRI9258  57.15  
12. Laštůvková Petra    TRI9350  65.33  
14. Mizerová Monika     TRI9250  66.26
21. Czepczorová Michael TRI9351  87.21

D16B            4.43 km / 150 m /  9 kontrol          
17. Latochová Kateřina  TRI8850  54.12
D18B            6.23 km / 210 m / 11 kontrol          
 6. Kantorová Lucie     TRI8654  56.04  
 8. Martynková Aneta    TRI8657  59.49  
D35C            5.39 km / 220 m / 10 kontrol         
 2. Laštůvková Lenka    TRI6650  78.07   
 5. Mizerová Jarmila    TRI6851 101.25

D40B            5.74 km / 220 m / 12 kontrol          
13. Jastrzembská Jarmil TRI6450  80.36

D55B            4.05 km / 130 m / 11 kontrol          
 5. Gavendová Anna      TRI4650  64.47

H12B            3.71 km / 145 m /  8 kontrol          
  3. Gazda Viktor        TRI9203  33.29  
  7. Argaláš Michal      TRI9301  42.11  
 11. Gráf Michal         TRI9304  45.26  
H14B            4.33 km / 140 m /  9 kontrol          
 12. Kantor Ondřej       TRI9103  40.52  
 19. Legerski Martin     TRI9003  42.59  

H18B            8.29 km / 250 m / 13 kontrol          
Laštůvka Jan        TRI8704   DISK

H21B           11.27 km / 380 m / 19 kontrol          
27. Walaski Antonín     TRI8006  90.39      
H35C            7.33 km / 235 m / 16 kontrol          
 2. Kantor Roman        TRI6501  87.14  
ms  Gráf Norbert        TRI7300  87.57
T3              3.22 km / 115 m /  6 kontrol          
18. Vybíralová Michaela TRI8650  62.27

Výsledky neděle 20.6.04

20.06.2004 6. Žebříček B Morava, krátká trať
D12B            2.56 km /  90 m /  9 kontrol          
 1. Jastrzembská Tereza TRI9256  24.24  
 3. Šimková Johanka     UOL9355  25.20  
 4. Laštůvková Petra    TRI9350  26.08  
 7. Mlčochová Alice     TRI9251  27.51  
11. Kosová Barbora      TRI9258  32.51
15. Czepczorová Michael TRI9351  36.21
16. Mizerová Monika     TRI9250  36.24


D16B            2.98 km / 115 m / 10 kontrol          
  9. Latochová Kateřina  TRI8850  29.00  

D18B            3.23 km / 135 m / 11 kontrol          
13. Kantorová Lucie     TRI8654  37.15
 3. Martynková Aneta    TRI8657  28.19
  
D35C            2.96 km / 120 m / 10 kontrol          
 4. Mizerová Jarmila    TRI6851  60.46
 3. Laštůvková Lenka    TRI6650  51.28

D40B            3.16 km / 125 m / 10 kontrol          
 7. Jastrzembská Jarmil TRI6450  37.42  

D55B            2.64 km / 100 m /  8 kontrol          
 3. Gavendová Anna      TRI4650  40.47

H12B            3.01 km / 110 m / 10 kontrol          
 4. Gazda Viktor        TRI9203  29.56  
 6. Argaláš Michal      TRI9301  32.46  
10. Gráf Michal         TRI9304  38.31  

H14B            3.22 km / 120 m / 12 kontrol          
 9. Kantor Ondřej       TRI9103  29.42  
16. Legerski Martin     TRI9003  31.48  

H18B            3.73 km / 150 m / 12 kontrol          
17. Laštůvka Jan        TRI8704  33.29

H21B            5.45 km / 200 m / 22 kontrol          
49. Walaski Antonín     TRI8006  49.24
61. Kovařík Martin      TRI7700  60.36
H35C            3.99 km / 145 m / 15 kontrol          
 4. Kantor Roman        TRI6501  61.30
ms  Gráf Norbert        TRI7300  49.36

T3              3.09 km / 115 m /  9 kontrol          
 Vybíralová Michaela TRI8650   DISK


zdroj: Výsledky u pořadatele