TJ TŽ Třinec

Běžecký guru Dr. Sheehan a 20 rad k běhání

Dorotka začala chodit do orienťáku na podzim r. 2001. Anička Gavendová - trenérka to však umí nejen s dětmi, ale i s rodiči. A tak mám od té doby nové a krásné hobby. S dalšími rodiči soutěžíme v kategorii příchozí, ti lepší nás už dokonce opustili a běhají ve svých věkových kategoriích.
Fotka je na hromadě břidlice v Bohdanovicích při závodech Grand Prix Silesia, které se konaly od 16 do 18.8.2002. Dorča - moje dcera - skončila 3. ze 4, já 9. z 18. Na fotce sledujeme Závody v SuperSprintu.
Od dubna 2003 se k běhání v naší rodině připojuje (zcela spontánně a dobrovolně :-) i Ondra, a dále holky sousedky: Bára, Štěpka Kosovy a Verča Kovářová. Janka a Anička jsou zatím doma, ale už se taky moc těší, až zvednou kotvy a vyrazí do lesa.
Od 1.6.03 už jezdí i Anička fotky Kalendář Slezské Oblasti OB

Sezóna 2003:

Stalo se:

25.10.03: 8.OŽ Vrbno pod pradědem Jedeme všichni 3, Janka s Aničkou budou doma vařit grog. Rozpis závodu
Více o Ondrově úspěchu
18.10.03: 7.OŽ Ostrava jely děcka. Rozpis
¨ Více o Dorčině velkém dni...
18.10.03: 7.OŽ Ostrava - Ondra první! zprávička
5.10.2003Mistrovství ČR klubů a oblastních výběrů žactva 2003. Na blogu je zprávička - mistrovství čr.
26.9.-28.9.03: soustředění žákovského družstva ve Třech studních. Ondra nominován do B štafety Slezské oblasti. Fotky zde
Dorotka skončila 8. - viz poznámka na blogu
13.-17.8.03 Bohemia orienteering Ondrovi se dařilo, příšu na weblogu
4.-6.7.03 - 3-denní závody Kunžák: stránka, jel jsem s Ondrou i Dorčou, běhal jsem v katergorii H35 - a přežil a ještě se mi to líbilo! více na weblogu
21.6.03 Jakubčovice na mapě Klokoč III, mapa centra. Výsledky a mezičasy. Ondra zůstal na Skřípově, kde se konalo nominační soustředění do družstva SO. V neděli jsem jel pro děcka na Skřípov, byli docela hotoví, cestou ani nemluvili. Ondra se do družstva nedostal, ale bere to jako výzvu, bude asi poctivě trénovat. Jen v pondělí vynechal školu - nebyl ráno schopen vstát a dopával neprospanou nouc. Tentokrát NO IMAGES
14.6.03 - 3. OŽ Olešná se konal na mapě Místečák, centrum u přehrady Olešná
31.5. a 1.6.2003 - 1. a 2. podzimní OŽ Týn nad Bečvou
Je to k nevíře, ale v orientačním běhu už máme podzim. 31.5. a 1.6. 03 se běžel v Týnu nad Bečvou 1. a 2. podzimní oblastní žebříček Slezské oblasti a současně žebříček Moravy B. Stránkách Hanácké oblasti.
Fotky a pokec na fotky SAMOSTATNÉ STRÁNCE
17.-18.5.2003 - 6. a 7. OŽ Skřípov, mapa Bleška: Závod se konal za příznivého počasí, více včetně výsledků na stránce www.becka.nord-service.cz nebo oddílové výsledky na Oddílových stránkách. Fotky a komentář na fotky SAMOSTATNÉ STRÁNCE
Mistrovství Moravy a 6.OŽ 9.-11.2003 Zlaté Hory - za naší rodinu se zúčastnil Ondra. První závod nic moc, ve druhém krásné 8 místo a třetí den spolu s Míšou Grafem a Míšou Argalášem první místo ve štafetách. Výsledky jsou na této stránce. Foto medailisty. Dorotka nejela, ale v sobotu jela na závod na kolech Kohout Rovňa Biker 2003 a skončila na pěkném hodnoceném pátém místě. Dětičky mi dělají radost, jen já jsem se flákal a u Kohouta vypil 2 piva, tak se budu muset nad sebou zamyslet.
5. 0Ž Bohdanovice 27.4.2003, mapa Bludiště: ráno lije jak z konve, moc se nám nechce do toho počasí, ale za Opavou již přestává pršet, nakonec supr závody na břidlicových terénech. Taky se mi dařilo: 1. místo mezi příchozími. To ne že bych se chlubil, ale se tomu sám divím. Ondra polepšil na 9. místo, Bára 5.(děsně ji to štvalo, protože mladší ségra byla lepší, Dorotka a Verunka byly hodně vzadu (Dorotka tradičně, Verunka - první závod), ale hlavní věc je, že nečuměly na bednu, no ne?! Fotek fotky málo Tři kočky: Dorča(moje dcera), Verča a Barča
Výsledky všechny, moje=T3, Dorči, Štěpky, Verči, Ondry a Barči
4. 0Ž Krmelín Světlov 26.4.2003, mapa Černý les:Krásné jarní počasí, běželo se supr, takže člověk zapomene i na ten smrad z kravína, u něhož jsme měli seřadiště. Tohoto závodu se poprvé účastní i Ondra(11., ale nakonec DISK), Bára(5.) a Štěpka(1.!!) Pár fotek fotky TADY Běželo se mi v T3 supr a ani moc nebylo poznat, že předchozího večera jsem byl na srazu z gymplu po 20 letech! Končím hezky 4. Vítězí Norbert-Béďa, Rudolf je 3., oběma blahopřeju.
Fotky jsou z Ixusu 400, ale na web je musím redukovat, aby se nenačítaly věčnost.
Výsledky všechny zde.
Soustředění Horní Bradlo 17.4.-21.4.2003: Běhání v lese dopoledne, odpoledne i v noci, tisíce fotek, Fotím novým digitálem, spousty běžeckých a mapových zážítků. Díky všem organizátorům. Vezl jsem i nové členy oddílu: Ondru, Báru, Štěpku, Verunku. Dorča sice služebně dochází nejdéle, ale má se co učit.
3. 0Ž Ostrava Výškovice 5.4.2003: Bohužel jsme se s Dorotkou nezúčastnili, byli jsme doma a svorně kašlali o závod (ne NA závod). Počasí se běžcům nevyvedlo, byl sníh a mokro. Výsledky zde. V příchozích opět vyhrál Rosťa!! blahopřeju a trenérce vřele doporučuju přeložit do H21 :-)
2. 0Ž Hošťálkovy 27.3.2003 za Krnovem - SKOLcup 2003: Výborně zajištěný závod, opět supr počasí, nebe zase bez mráčků, terén komplikován ostružiním, krásné ceny. Výsledky všechny, Výsledky moje, nádherné 3. místo - dokonce jsem stál na bedně!, a výsledky Dorotky
1.OŽ Velké Heraltice 23.3.2003: Závody se konaly v neděli, pátek a sobotu jsem byl s Ondrou na Pradědu, kde bylo až -11st a přes metr sněhu. V neděli jsem Ondru opustil a přejel do Velkých Heraltic, kde už byla Dorotka a celý oddíl. Počasí supr jarní, půda lehce přimrzlá, nebe bez mráčků.
Zde jsou výsledky výsledky a mezičasy. Druhé místo mě zcela překvapilo a vyrazilo mi dech. Kde se to ve mě bere? Fotky jsou fotkyTADY!