Romanův (ob) deník

Osobní poznámky pro potřeby autora, k nahlédnutí jeho nejbližším a pár přátelům

08. 07. 2003

3 denní závody na Kunžáku

Ve dnech 4-7.7.03 jsme se zúčastnili závodů na Kunžáku v Jižních Čechách. Počasí bylo střídavé, někteří zmokli, ale všichni zapáleně běhali.
Běhali jsme s JH na trati pro velké kluky - H35B.
Tratě byly:
H35B pátek 3.6km 80m 15k sobota 7.8km 200m 19k neděle 5.5km 160m 15k
V pátek byly kontroly hustě u sebe, ale pěkně schovány, tak jsem musel skoro každou dohledávat
V sobotu naopak byly vidět už z dálky. Trochu jsem měl obavy z těch 8 km a tak jsem se snažil nepřepálit začátek, ze sobotního závodu jsem měl nejlepší pocit.

Neděle začala nešťastně - ihned u mapového startu jsem naběhl na špatnou cestičku ze 4 možných, ztratil jsem 20minut na první kontrole (mapu je třeba mít vždy na sever). Do dalšího závodění chyběla motivace i síly a tak jsem už tolik neběžel a snažil jsem se dobře navigovat, což v další části závodu už šlo dobře.

Výsledky tomu odpovídají:
Celkově všechny 3 etapy:
Moje 53. místo: pátek 55.48 (52) sobota 101.01 (51) neděle 96.01 (58) celk. čas: 252.50 z celkového počtu 62 závodníků v kategorii
Dorotka skončila: 7. ... 33.58 (11) 41.38 ( 9) 28.31 (10) 104.07 ze 14 závodníků
Ondra skončil: 9. ... 18.48 ( 6) 46.34 (19) 27.10 (8 ) 92.32 z 32 závodníků

Výsledky a stovky fotek jsou na stránkách oddíllu sk praga.
Fotky jsou skvěle uspořádány ve fotogalerii, při dostatku času lze prohlédnout jako slideshow.
Vybraní jedinci našeho oddílu v pořadí jak jsem je objevil při procházení fotek: