Romanův (ob) deník

Osobní poznámky pro potřeby autora, k nahlédnutí jeho nejbližším a pár přátelům

03. 08. 2003

výlety

V pátek 1.8.03 jsem si vzal volno a vyrazili jsme na výlet. Každoročně nás maminka Janička vytáhne na nějaký hrad nebo zámek a letos už dokonce Dorotka dostala absťák a domáhala se nějakého hradu.
Původně jsme chtěli na Svatý Kopeček u Olomouce, ale když Jeník s Věrkou, kteří mají zrovna své kluky Jeníka a Kubíka na táboře, dozvěděli, kam chceme, chtěli s námi a tak jsme změnili plán: v pátek Bojnice, v neděli Svatý Kopček.
Bojnický hrad zvládla Anička na rukou, druhou polovinu výkladu prospala. Společnou fotku v zrcadle ještě stihla. Na oběd ve stylovém salaši byly samozřejmě halušky. Cestou zpět koupání a klouzání na termálním koupališti Veronika.

V neděli jsme vyrazili na Svatý kopeček. Prohlídka ZOO s tetou Věrkou, Jeníkem a babi Aniou byla v pohodě. Všechna zvířátka nafotil Vilém Křečan. Babi Ania viděla porvé v životě kozoroha. Že není pták jako pták, jsem tady už psal, ale tento pták to jen potvrzuje.. Na věži teta Věrka a Ondra se tváří, že se jim neklepou kolena:

Ale my víme své..
Cestou k autu se začalo zatahovat. U auta jsme převlékli Aničku, ale kalhotky jsme už nestihli - průtrž mračen nás zahnala do aut.
Po obědě v restaruaci Fojství jsme prošli basiliku minor.

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]


Archiv dle data

Archiv dle kategorií
Počítadlo: