Osobní poznámky pro potřeby autora, k nahlédnutí jeho nejbližším a pár přátelům

18. 10. 2003

sedíš? tak poslouchej...

"Sedíš?" volala Jarka v sobotu kolem poledne.
Zrovna jsme s Jankou a Aničkou jeli Karpentnou autem s přívěsovým vozíkem plným okrasných keřů. Seděl jsem a řídil. "Jo, sedím, co se děje?" "Dorotka je první!" ... Teprve, když mi to zopakovala asi potřetí jsem pochopil, co mi chce říct. Dorotka vyhrála 7. závod oblastního žebříčku v Ostravě. Je to podruhé, co stála na bedně, poprvé byla 3. na třídenních závodech Grand Prix Silesia 2002. Ondra jí nikdy nezapomene otloukat o hlavu, že byla 3. ze 4. Zato dnes bylo přihlášeno 24 závodnic. Dorotka sice běhá už třetí rok, ale nutno objektivně přiznat, že je to pro ní spíš společenská záležitost než otázka prestiže. Mě dělá radost už tím, že chodí 2x týdně do lesa a ráno na závody vstane bez kyselého obličeje a těší se mezi děcka. Dnešní výsledek nás však zcela omráčil. Cestou jsme se stavili v obchodě a byl z toho dětský šampus .
Ondra bojoval co mohl, ale Argi bojoval ještě víc. Druhé místo je určitě krásné, ale holt na Dorotku to nestačilo.
Výsledky dalších členů oddílu byly taky pěkné.
Linky:
oddílové výsledky u Blacka
výsledky na stránce závodů. Kupodivu tam Dorotka není, stejně jako kategorie P2, které razily do kartiček. Možná časem.

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]