Romanův (ob) deník

Osobní poznámky pro potřeby autora, k nahlédnutí jeho nejbližším a pár přátelům

01. 08. 2004

dorotčiny narozky

Dorotka slavila své kulaté 10 narozeniny na dvakrát. Na Anny, kdy má Dorotoka narozky jsme slavili Aničky, ale narozeninovou rodinnou oslavu jsme uspořádali až v neděli 1.8. Počasí vyšlo, byla i bečka piva. U pípy byla téměř bitva, kdo bude čepovat.

Pro Ondru však měly oslavy smutný konec. Při fotbale v zápalu hry nakopl strejdovi Ivovi patu a má z toho zlomeninu bazálního článku IV prstu na pravé noze. To si nevymýšlím, viděl jsem to na rentgenu. Jo, zapoměl jsem říct, že hrál - jako většina - bosky. Holt strejda má tuhé kosti. O jeho kosti jsem si v dětství zlomil ukazováček i záprstní kost malíčku pravé ruky, nyní se o strejdu láme můj syn.

Ondra si teď prst velmi šetří. Leží jen u TV nebo PC a myslí si, že mu prst za 14 dní sroste, aby mohl na soustředění do Tater a pak na závody na Slovensko. Uvidíme, ve čtvrtek 12.8. má kontrolní rentgen.

FotkyFotky jsem vyvěsil na Webshots, kam jsem zatím zkusmo umístil 2 galerie. Freewareový Program Webshots Desktop používám již léta jako spořič obrazovky a k nastavení pozadí na PC. Teprve nyní jsem zjistil, že je tu spousty galerií pěkných fotek a že jako registrovaný uživatel "neronero3" můžu mít galerie svoje až do počtu nějakých 250 fotek. Objevil jsem tu například moc pěkné fotky Mira Urbana ze Slovenska

Linky:
Fotky na Webshots

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]


Archiv dle data

Archiv dle kategorií
Počítadlo: