Romanův (ob) deník

Osobní poznámky pro potřeby autora, k nahlédnutí jeho nejbližším a pár přátelům

28. 10. 2004

memoriál otty gavendy


Otto Gavenda


Na třinecký oddíl orientačního běhu TJ přišla po dlouhé době řada v pořádání závodu krajského žebříčku. Současně byly závody prvním Memoriálem Otty Gavendy. Je to právě rok, co nás opustil.

Kromě hlavní ředitelky závodu Aničky Gavendové se do pořádání zapojila většina členů oddílů, od nejmenších po největší smile. A to už pěkně dávno před závody. Nejdříve si musel zastrouhat tužky Martin Kovařík a vyrazit na Jelení louky, aby zmapoval prostor závodů. Po prázdnínách začaly první schůzky a rozdělení úkolů. Ty budeš řídit auta, ty zajistíš odpadky, tamten lavory atd, atd, hlavně na nic nezapomenout. Obejít sponzory, získat dary pro vítěze, upéct medajle. Termín závodů se blížil rychlým krokem. Ještě aby to počasí vyšlo. A vyšlo. Přes nejistou předpověď a kolem se točící fronty nás ráno, při doznívajícím zatmění Měsíce přivítalo jasné a teplé počasí, které vydrželo celý den. Myslím, že za to můžeme poděkovat panu Ottovi, že se tam nahoře za to počasí přimluvil.


Svůj první závod, byť mimo soutěž, si proběhla i malá Anička s maminkou. Ondrýsek nezávodil, spolu s Martinem byli pověřeni hlídáním kontrol v lese.

Dorotka potvrzuje, že její pěkné výsledky nejsou náhodou, což Ondrovi leze dost na nervy. Na bedně se sešly 4 holky z Oldřichovic: Dorotka s maskotkem Aničkou, Evička a Verča.

holky z Oldřichovic na bedně


Závody dopadly na výbornou, za co jsme byli pochváleni zářící trenérkou Aničkou

PS: Ten seriózní pán vedle trenérky nejsem já

Anička Gavendová po závodech

Linky:

Výsledky závodů na stránkách závodů

Oddílové stránky

Spousty fotek ze závodů, vyhlášení výsledků SCM a výsledků závodů


napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]


Archiv dle data

Archiv dle kategorií
Počítadlo: