Romanův (ob) deník

Osobní poznámky pro potřeby autora, k nahlédnutí jeho nejbližším a pár přátelům

30. 06. 2003

pták doma

Dorotka se Štěpánkou a Barčou našly v sobotu mláďátko malé vlaštovky v trávě, bylo slabé, hnízdo jsme nenašli a tak se děti začaly o ptáčka starat. pokračuj

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

23. 06. 2003

plavání

V pondělí bylo poslední plavání na kryťáku v Třinci v této sezoně. Na stránkce Plavání si vedu evidenci. Celkem jsem naplaval od začátku roku 87 km za rovných 25 hodin. Po prázdninách to začne znovu a už se těším

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

17. 06. 2003

výběrové řízení

Dnes jsme prováděli na dialýze výběr nové sestřičky. Mluvil jsem se 7 ženami, které evidentně měly důvod pracovat na našem pracovišti, ale místo bylo jen pro jednu z nich. Rozhodování a hlavně sdělování nepříjemných věcí není zrovna příjemné a tato práce se mi vůbec nelíbí. Nemohl bych dělat personalistu.

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: ledviny]

05. 06. 2003

kongres

Ve dnech 8.-12. června se zúčastním Světového nefrologického kongresu v Berlíně. Na posledním kongresu, evropském, jsem byl ve Vídni v r. 2001. Na Berlín se těším, naposledy jsem viděl Berlín v r. 87 za totáče, s Jankou jsme se rychle a "nepozorovaně" fotili před Zdí.

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: ledviny]

04. 06. 2003

nemocnice

Včera jsem se zúčastnil valné hromady Nemocnice Podlesí. Absolvoval jsem téměř všechny valné hromady. Za posledních 10 let jich bylo mnoho. Výsledky, které nemocnice dosáhla v loňském roce jsou úchvatné. Z jedné strany nelze srovnat s tím, co tu bylo před 10 lety, z druhé strany odhodlání pokračovat v budování společnosti zůstává stále stejné.

Nelze vyjmenovat všechny ty skvělé lidi, kteří se na tvorbě jména nemocnice podíleli a podílejí.

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

01. 06. 2003

podzimní žebříček v červnu

Je to k nevíře, ale v orientačním běhu už máme podzim. 31.5. a 1.6. 03 se běžel v Týnu nad Bečvou 1. a 2. podzimní oblastní žebříček Slezské oblasti a současně žebříček Moravy B.


Ondra překvapuje, daří se mu stále víc: v sobtu 4. a v neděli dokonce 3. Vypadá, že ho to baví. Dorotka tradičně. Výsledky na Stránkách Hanácké oblasti.


O tom, co jsou to smíšené pocity na STRÁNCE s fotkaminapsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]


Archiv dle data

Archiv dle kategorií
Počítadlo: