Romanův (ob) deník

Osobní poznámky pro potřeby autora, k nahlédnutí jeho nejbližším a pár přátelům

30. 04. 2004

jarní praha


na Hradčanech
Poslední dubnové dny jsme s Jankou, Dorčou, Aničkou a Aniou (já a 4 ženské) strávili v Praze. Už dávno nás Janka chtěla do Prahy vytáhnout. Teď nás pozval kolega Dr. Czudek z Nemocnice Podlesí na slavnostní večeři do Španělského sálu, konanou u příležitosti 26. evropského kýlního kongresu, jemuž předsedal. Společenskou akci jsme spojili s výletem. Jen Ondra chyběl, běhal kolem Kunžáku na soustředění SCM.
Janka v Praze studovala a má k ní nostalgické vzpomínky. Od té doby Praha hodně zkrásněla. Celkem pořádek, nové fasády, spousty restaurací a zahrádek a tisíce turistů.


napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

25. 04. 2004

prochcaný víkend

Po pěkném jarním týdnu přišel studený, zatažený a hodně mokrý víkend. Sobota v supermarketu Sconto a Futurum, něděle poflakování doma. Děcka vymrzla a promokla na 2-denních závodech v Jeseníkách v Petříkově na Mistrovství Moravy, 4. závodě krajského žebříčku a Českém poháru štafetkrajském Po týdnu napouštění vody ze studny jsem zprovoznil filtraci na bazénu. Voda má sice jen 13 stupňů, ale když zasvítí sluníčko, půjde rychle teplota nahoru. Vloni jsme se koupali poprvé 1.5., voda měla právě 20 stupňů. Uvidíme letos.
Výsledky

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]

19. 04. 2004

ondra gymnazista


Ondra gymplákem. Kod 772 na 8. místě patří Ondrovi.
Blahopřeji. Nejhezčí (doufám) dárek k 13-tým narozeninám sis nadělil sám.

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

17. 04. 2004

2 KŽ Konice

Dnes se běžel druhý krajský žebříček. Na závody jsem se těšil, stejně jako děcka. Malá Anička však celou noc proplakala, Janka byla hotová a tak jsem ji nemohl samotnou. Děcka jsem odvezl k autobusu. Ani se nestihli rozloíučit a už seděli s partou a jeli. Celé dopoledne jsem nosil Aničku na rukou, měla teploty, smrkala, nemohla odkašlat a dospávála probděnou noc. Naštěstí se odpoledne začala zlepšovat a zdá se, že nejhorší má za sebou. Z Dorotky a Ondry mám radost, jsou samostatní a ze závodů měli radost, přestože výsledky nebyly nejlepší. Dorotka 18. z 29, Ondra 27 z 80 klasifikovaných.
Linky:
Výsledky u Blacka
výsledky u pořadatele

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]

15. 04. 2004

tata

Je to tu! Anička nyní prochází tím krásným věkem, kdy už mnoha věcem rozumí. Řekneš jdeme papá a ona už bere bundu, obouvá si boty - většinou moje! a cpe se ven. Nebo řekneš jdeme koupat a už běží do koupelny. Zároveň ale nemluví. Jen mama, papu a hau - to je pejsek .
Včera to však bylo zřetelné TATA. Volala mě, když jsem se ji ztratil z dohledu. ... Slza se tlačí do oka. Kdo nezažil, nepochopí.

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

12. 04. 2004

velikonoční běhání


Prodloužený víkend jsme s dětmi strávili na Drahanské vrchovině u Protivanova. Celkem 8 výběhů do lesů dalo zabrat, ale to nevadilo klukům, aby vstali ráno o půl páté a neprobudili všechny ženské v táboře.
Soustředění se vyvedlo, počasí přálo kromě něděle, kdy dopoledne byly 3 st nad nulou, pršelo, běžely se štafety u Benešova. Odpoledne déšť přešel ve sníh. Trenérka Anička byla smutná, ale pingpongový turnaj ji vrátil náladu.
Fotky

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]

04. 04. 2004

1 rok plků

Právě před rokem 3.dubna jsem začal "blogovat", tedy psát tyto poznámky.
Celkem 109 spotů za jeden rok. Na to, že jsem nevěděl, co budu psát, proč budu psát a jestli to bude někdo číst, docela výkon. Co mě však ještě více překvapuje, je kolik lidí sem chodí a čtou ty moje, víceméně osobní poznámky o tom co mě zaujalo.
K dnešnímu dni je na počítadle ukazatel 2006 a to jsem ho zprovoznil od 28.7.03.
Zpočátku jsem měl odkaz na tyto stránky uveden na svých dalších stránkách, které píšu pro pacienty s onemocněním ledvin, na www.ledviny.cz, ale později jsem si řekl, že není proč odkazovat na své osobní stránky z projektu, který tak docela nesouvisí s mým skoro soukromím.
Někdo se možná zeptá, co mě vede k tomu, abych psal obdeník na internetu. Pro sebe si to obhajuju takto:
1. mám tu své nejčastěji používané odkazy a stránku my používám jako homepage (domácí stránku) na svých počítačích.
2. kolikrát se mi stalo, že na něco vzpomínám, kdy že to bylo a v obdeníku to pak najdu
3. pro pár přátel tu věším fotky z orienťáku a ze závodů. Výsledky se většinou zapomenou a za nějakou dobu začnou závody splývat jeden s druhým. Tak se tomu bráním.

Tento deníček zachycuje jen malou výseč toho kolem mě. Velkou část života trávím v práci a možná ještě větší v posteli. A ani o jednom tu nepíšu, a psát nebudu

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

03. 04. 2004

poslední neznamená nejhorší

Tak nám to začalo. Před týdnem v sobotu jsem běžkoval na hřebeni Beskyd a dnes začala orienťácká sezona - 1. závod krajského žebříčku se běžel přímo v Třinci na Jahodné. Počasí přálo - modré nebe, příjemné teploty, dobrá organizace - hlavně blízko. Příjemně pozdní start v 11.00, já jsem šel 6 minut po startu. Trasa náročná - zarostlý terén, přede mnou 6.5 kilometru nahoru a dolů. Pořadatel raději převýšení na popisech ani neuvedl, asi věděl proč . Přestože jsem skončil téměř poslední, měl jsem radost z běhání, z nacházení kontrol. A co jsem si nevyzávodil sám, dohnaly obě děti: Dorotka i Ondra shodně stříbrní!! Na vyhlašování přijela i Janička a Anička!
Linky:
Fotky
Plán akcí OB
Výsledky u Bety Třinec - organizátora nebo nebo na kraji

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]


Archiv dle data

Archiv dle kategorií
Počítadlo: