Romanův (ob) deník

Osobní poznámky pro potřeby autora, k nahlédnutí jeho nejbližším a pár přátelům

24. 06. 2004

prokop´s garden orienteering

Při pohledu na Prokopovu zahradu dnešní odpoledne si oldřichovičtí starousedlíci pod Javorovým museli klepat na čelo. Kdo to viděl na zahradě mezi stromy zmateně pobíhat od stromu ke stromu, od lampionku k lampionku, v ruce kus papíru. Jo kdyby to byla děcka, ale mnozí už měli pěkně obnošené občanky v kapse! No to tu ješče nie było!
Jen orienťákům a jejich blízkým to nepřišlo divné, že 3 hodiny pobíhají po zahradě v plném nasazení. Poslední trénink tohoto školního roku se vydařil, počasí přálo, všichni si zazávodili, někteří pojedli třešní, všichni párků. Jen Tonda pracoval na Lubošově vile v potu zaprášené tváře. Na to hemžení se přišla podívat i malá Anička, zatímco velká Anička fotky do Hutníka. Pod vedením zkušené krotitelky Moniky usedl na koně i opatrný Ondra. Prostě bylo to super odpoledne, které motivovalo k běhání i mnohé vyčkávající rodiče
Fotky Fotky

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]

22. 06. 2004

běhání na zlínsku

Z Luhačovic jsem odjel v sobotu v 10 před skončením kongresu do Fryštáku - městečka nad Zlínem, kde se konaly závody moravského B-žebříčku.V sobotu vládlo krásné slunečné počasí, běžel jsem 7.33 km s převýšením 235 m. U Vavryse jsem si koupil pravé orienťácké kopačky. Tož teď už vypadám fakt jak orienťák, jen kdyby ty nohy více běhaly a buzuola ukazovala na ty kontroly.
Ondra skončil první den 12., druhý 8. Mě se dařilo skvěle, poprvé 2., podruhé 4. (PS: nedívej se do výsledků z kolika!!)
Linky:
19-20.6. 5. a 6. závod Žebříčku B - Morava, 19. - 20. června 2004 55. ročník Poháru města Zlína
Fotky Fotky a výsledky našich
Cesta do centra


napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]

18. 06. 2004

kongres v Luhačovicích

Ve dnech 17.-19. června se konal 30. kongres České nefrologické společnosti v Luhačovicích. Čtvrtek byl odpočínkový, úvodní přednášky se týkaly statistiky dialýzy, peritoneální dialýzy a transplantací.
Pátek byl náročný, přednášky od rána do 18 hodin, následované valnou hromadou ČNS a zakončené Galavečerem.

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: ledviny]

13. 06. 2004

7. krajský žebříček

se běžel kolem přehrady Olešná u Frýdku Místku. Čas letí rychle a tak jsme u Olešné běhalí již potřetí. Minule ve stejnou dobu vloni. Tentokrát jsme však běhali na levé straně přehrady na mapě Roveňák 1:7500. V noci i ráno pršelo, ale cestou do Frýdku déšť ustal a čekaly nás pěkné závody.
Běželo se mi výborně, poprvé v novém oddílovém dresu. 4880 metrů za 50 minut není sice nic světoborného a stačilo jen na 13 místo, ale není všem dnům konec!
Dorotka stála na bedně - na 3. místě. Bohužel jsem do deště nevzal foťák
Ondra běhá v Čechách na soustředění SCM a na SMS-ky nereaguje.


napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]

11. 06. 2004

volby do evropy

Tak jsem byl volit. Nejsem zrovna eurooptimista a tak jak většině Evropanům mi je Brusel hodně vzdálený. O programu stran ani o činnosti Evropského parlamentu toho moc nevím a k volbám se mi nechtělo. Nakonec však zvítězila tato úvaha: Pokud nedám hlas někomu alespoň trochu solidnímu, o němž si můžu udělat názor podle jeho dosavadní práce, pak dám svou neúčastí jistý hlas některým "populárním" osobám nebo extremistickým stranám, kteří mají své voliče věrné a k volbám chodící - viz komunisti, železní, bobo, kožení, busterové apodobní

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: politika]

09. 06. 2004

anička se potápí

Anička dělá pokroky v plavání. Už se sama potápí a má z toho radost. Dnes se navíc natáčelo ve vodě i pod vodou. Využil jsem příležitosti a holky nafotil: (Klikni si )

do vody ve vodě pod vodou z vodydomů

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]

07. 06. 2004

chudák dítě

Tak malá a už téměř v ilegalitě!
Anička dostala malé hrábě a lopatičku ke hraní.
hrábě a lopatka pro Aničku?

pokračuj

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: politika]

05. 06. 2004

ondra bojuje

Ondru jsem ráno odvezl k mikrobusu, kterým odjížděli oddíloví kolegové na závody Continental Cupu někde u Moravských Knínic. Ráno byl ospalý a nevrlý, u autobusu mě vytočil tím, že se ani nerozloučil, ani neotočil, prostě jako bych byl vzduch. Naštěstí jsem v tom nebyl sám, i jiní otcové byli ignorováni, že Tome.
O co více mě ráno vytočil, o to větší radost mám z jeho výsledků. Skončil na 8. místě z 41, z kluků z Moravskoslezského kraje byl nejlíp. Při pohledu na časové ztráty na nejlepší jsou vidět velké rezervy. Je vidět, že mezi nejlepšími to není jen o mapě, ale také o běhání.
Výsledky

napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: orientační běh]

04. 06. 2004

zahrada poprvé

Zahrada to není velká, ale dnešní pátek, po celodenním shonu, s Aničkou, Dorotkou, Štěpkou a Ornelkou bylo venku tak krásně, všemu dominovala zeleň a klid. Neodolal jsem, abych neudělal pár fotek a nezaložil novou kategorii: zahrada. Fotek mám víc již z minula.

weigelie krásně voní
Weigelie krásně voní, připomíná mi jugoslávskou zmrzlinu z dětství


dům v zahradě
Dům se utápí v zeleni.


napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: zahrada]

02. 06. 2004

milášek se mi vrátil

Když jsem po příjezdu domů objevil krabici s opraveným foťákem, připadal jsem si jako Glum, když našel opět svého miláška. Mám z něj radost jak malé děcko

Ixus


napsal: roman [věčný odkaz][kategorie: osobní]


Archiv dle data

Archiv dle kategorií
Počítadlo: